Dámský župan Muydemi 234309 L Peprmint

Dámský župan Muydemi 234309 L Peprmint

Dámský župan Muydemi 234309 L Peprmint od známého předního výrobce Muydemi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Dámský župan Muydemi 234309 L Peprmint - můžete mít za 1265 Kč

1265 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Muydemi 234309 L Peprmint.

Dámský heboučký župan španělské značky Muydemi. Župan má propínaní na zip, který má na zapínání stříbrnou hvězdičku. Zip je oboustranný, dá se rozepnout i zespodu. Okolo krku je stojáček. Rukávy jsou ukončené do pružného úpletu. Kapsy jsou zapuštěné a na levé straně je malá výšivka. Župan má opasek kolem pásu, který drží přišité poutka. Délka županu je ke kolenám.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Peprmint. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Muydemi 234309 L Peprmint
Výrobce:
SKU:
8435562322048

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz