Dámský župan Muydemi 214700 S Sv. modrá

Dámský župan Muydemi 214700 S Sv. modrá

Dámský župan Muydemi 214700 S Sv. modrá od této přední společnosti Muydemi je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Dámský župan Muydemi 214700 S Sv. modrá levně za 1148 Kč

1148 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Muydemi 214700 S Sv. modrá.

Netradiční dámský kabátek světle modré barvy s kožíškem u krku. Kabátek je propínací na zip. Má dlouhý rukáv, který je stejně jako kapsy a spodní část lemován umělým kožíškem. Celý kabátek má drobné barevné puntíky a na zipu přívěšek v podobně vánoční sušenky. Je ideálním domácím kouskem pro zimní dny.

Materiálové složení: 100% polyester.

Další vlastnosti: Velikost S. Barva Sv. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Muydemi 214700 S Sv. modrá
Výrobce:
SKU:
8435562311615

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz