Dámský župan Muydemi 214311 S Sv. růžová

Dámský župan Muydemi 214311 S Sv. růžová

Dámský župan Muydemi 214311 S Sv. růžová od značky Muydemi je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Dámský župan Muydemi 214311 S Sv. růžová , produkt nakoupíte ted u nás za 893 Kč

893 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Muydemi 214311 S Sv. růžová.

Netradiční dámský župánek v jemných příjemných barvách světle růžové a modré, s vtipným potiskem mléka a sušenek. Župánek je ušitý z extra hřejivého materiálu, na dotek je krásně hebký. V pase se stahováním. Je propínací na knoflíky a kolem krku má decentní límeček.

Materiálové složení: 100% polyester.

Další vlastnosti: Velikost S. Barva Sv. růžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Muydemi 214311 S Sv. růžová
Výrobce:
SKU:
8435562311080

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz