Dámský župan L&L Kola L Starorůžová1

Dámský župan L&L Kola L Starorůžová1

Dámský župan L&L Kola L Starorůžová1 od výrobce se skvělou pověstí L&L , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Dámský župan L&L Kola L Starorůžová1 v současnosti pořídíte za cenu 1039 Kč

1039 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan L&L Kola L Starorůžová1.

Kratší hřejivý dámský župan. Župan má kapuci a délku do půl stehen. Po stranách má dvě kapsy. Je ušitý z velmi hřejivého materiálu.

Materiálové složení: 100% polyester.

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Starorůžová1. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan L&L Kola L Starorůžová1
Výrobce:
SKU:
5901323287787

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz