Dámský župan LL Collection Rose - LLCONYX/tmavě šedá / XL LLC5K009-ONYX

Dámský župan LL Collection Rose - LLCONYX/tmavě šedá / XL LLC5K009-ONYX

Dámský župan LL Collection Rose - LLCONYX/tmavě šedá / XL LLC5K009-ONYX značky s tradicí a dobrou pověstí LL Collection , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Dámský župan LL Collection Rose - LLCONYX/tmavě šedá / XL LLC5K009-ONYX výhodně za cenu 1099 Kč

1099 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský krátký župan LL Collection je vyroben z jemného příjemného materiálu v délce nad kolena. Župan s kapucí má i kapsy a drobnou výšivku růžičky. Zachumlejte se a užijte si podzimní večery. Bude skvělý po koupeli i do lázní.

Název:
Dámský župan LL Collection Rose - LLCONYX/tmavě šedá / XL LLC5K009-ONYX
Výrobce:
SKU:
5903672804936

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz