Dámský župan L&L 9141 L Smetanová

Dámský župan L&L 9141 L Smetanová

Dámský župan L&L 9141 L Smetanová od kvalitní značky L&L . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze - nakupte online. Dámský župan L&L 9141 L Smetanová levně za cenu 1085 Kč

1085 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan L&L 9141 L Smetanová.

Hřejivý dámský župan značky L&L. Luxusní dámský župan bez kapuce. Župan má po stranách dvě kapsy a má délku do půl lýtek.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Smetanová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan L&L 9141 L Smetanová
Výrobce:
SKU:
5901323290510

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz