Dámský župan L&L 9141 L Růžová

Dámský župan L&L 9141 L Růžová

Dámský župan L&L 9141 L Růžová od spolehlivého výrobce L&L je pro vás k sehnání za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Dámský župan L&L 9141 L Růžová aktuálně za super cenu 1085 Kč

1085 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan L&L 9141 L Růžová.

Hřejivý dámský župan značky L&L. Luxusní dámský župan bez kapuce. Župan má po stranách dvě kapsy a má délku do půl lýtek.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Růžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan L&L 9141 L Růžová
Výrobce:
SKU:
16839-169369

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz