Dámský župan L&L 2084 L Sv. šedá

Dámský župan L&L 2084 L Sv. šedá

Dámský župan L&L 2084 L Sv. šedá od výrobce s dlouholetou historií L&L - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Dámský župan L&L 2084 L Sv. šedá ve skvělé akci za 1069 Kč

1069 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan L&L 2084 L Sv. šedá.

Heboučký dámský župan je vyrobený z hřejivého jemného materiálu, má postranní kapsy a límec. Má délku do půl lýtek. Krásně doladí pohodu dlouhých zimních večerů.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Sv. šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan L&L 2084 L Sv. šedá
Výrobce:
SKU:
5903672807746

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz