Dámský župan L&L 2035 XXL Smetanová

Dámský župan L&L 2035 XXL Smetanová

Dámský župan L&L 2035 XXL Smetanová od společnosti se zárukou kvality L&L . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Dámský župan L&L 2035 XXL Smetanová v současnosti pořídíte za cenu 1050 Kč

1050 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan L&L 2035 XXL Smetanová.

Heboučký dámský župan je vyrobený z hřejivého jemného materiálu. Župan má šálový límec a na přední části je ozdobený jemnou výšivkou. Krásně doladí pohodu dlouhých zimních večerů.

Materiálové složení: 80% bavlna 20% polyester

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Smetanová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan L&L 2035 XXL Smetanová
Výrobce:
SKU:
16617-168131

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz