Dámský župan LINGADORE 69023 L/XL Purpurová

Dámský župan LINGADORE 69023 L/XL Purpurová

Dámský župan LINGADORE 69023 L/XL Purpurová od značky LingaDore . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Dámský župan LINGADORE 69023 L/XL Purpurová - nyní pořídíte za 889 Kč

889 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan LINGADORE 69023 L/XL Purpurová.

Teplý zimní župánek z hřejivého materiálu od značky LINGADORE. Župan má délku do půl lýtek, po stranách kapsy a celopotisk.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Purpurová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan LINGADORE 69023 L/XL Purpurová
Výrobce:
SKU:
8717912606108

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz