Dámský župan LINGADORE 69010 L/XL Lososová

Dámský župan LINGADORE 69010 L/XL Lososová

Dámský župan LINGADORE 69010 L/XL Lososová s pečetí kvality od LingaDore je k dostání online za výhodnout cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Dámský župan LINGADORE 69010 L/XL Lososová stojí u nás 889 Kč

889 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan LINGADORE 69010 L/XL Lososová.

Teplý zimní župánek z hřejivého materiálu od značky LINGADORE. Župan má délku do půl lýtek, po stranách kapsy a celopotisk.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Lososová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan LINGADORE 69010 L/XL Lososová
Výrobce:
SKU:
8717912605859

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz