Dámský župan Henderson 39313 M

Dámský župan Henderson 39313 M

Dámský župan Henderson 39313 M od dodavatele se skvělou pověstí Henderson - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Dámský župan Henderson 39313 M aktuálně zrovna za 906 Kč

906 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Henderson 39313 M.

Hřejivý dámský župan značky Henderson. Luxusní dámský župan s kapucí. Župan má po stranách dvě kapsy a má délku do půl lýtek. Na kapsy má zlatý nápis a kapuce je zdobena malou zlatou korunkou.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost M. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Henderson 39313 M
Výrobce:
SKU:
16838-169366

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz