Dámský župan Henderson 39311 L/XL Sv. šedá

Dámský župan Henderson 39311 L/XL Sv. šedá

Dámský župan Henderson 39311 L/XL Sv. šedá od společnosti s výborným jménem Henderson lze u nás pořídit za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Dámský župan Henderson 39311 L/XL Sv. šedá právě nyní za skvělou cenu 849 Kč

849 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Henderson 39311 L/XL Sv. šedá.

Hřejivý dámský župan značky Henderson. Župan má kapuci a v pase je na utažení. Délka sahá po kolínka. Po stranách má dvě kapsy.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Sv. šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Henderson 39311 L/XL Sv. šedá
Výrobce:
SKU:
5901656924366

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz