Dámský župan Henderson 38887 L/XL Tm. modrá

Dámský župan Henderson 38887 L/XL Tm. modrá

Dámský župan Henderson 38887 L/XL Tm. modrá od výrobce s mnohaletou tradicí Henderson , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Dámský župan Henderson 38887 L/XL Tm. modrá - můžete mít za 699 Kč

699 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Henderson 38887 L/XL Tm. modrá.

Lehký kimono župánek s našitými kapsami a kapucí. Župan má kratší střih, tmavěmodrou barvu. Kapuci a lem rukávů zdobí drobný pntík. V pase lze stáhnou páskem ze stejného materiálu.

Materiálové složení: 100% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Henderson 38887 L/XL Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
5901656901725

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz