Dámský župan Hamana Deniza L/XL Tm. modrá

Dámský župan Hamana Deniza L/XL Tm. modrá

Dámský župan Hamana Deniza L/XL Tm. modrá od našeho předního výrobce Hamana lze u nás pořídit za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Dámský župan Hamana Deniza L/XL Tm. modrá momentálně v akci za 637 Kč

637 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Hamana Deniza L/XL Tm. modrá. Dámský lehký župánek značky Hamana. Kratší rukávky, délka nad kolena a krásně dekorovaná krajka po spodním obvodu župánku a na rukávcích. V pase je pásek na zavazování. Župánek je dodáván v krabičce.
Materiálové složení: 100% polyester.

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Hamana Deniza L/XL Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
5901761814651

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz