Dámský župan Fordville LN000812 M/L Tm. modrá

Dámský župan Fordville LN000812 M/L Tm. modrá

Dámský župan Fordville LN000812 M/L Tm. modrá od známého dodavatele Fordville je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Dámský župan Fordville LN000812 M/L Tm. modrá na našich stránkách za 824 Kč

824 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Fordville LN000812 M/L Tm. modrá.

Dámský noční župánek do chladných zimních dnů. Huňatý a hřejivý kabátek má kapuci, v pase regulační šňůrku na utažení a boční skrytě všité kapsičky. Okraje rukávků jsou volně ukončeny. Délka sahá do půli stehen. Župan má design hvězdiček.

Materiálové složení: 100% polyester.

Další vlastnosti: Velikost M/L. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Fordville LN000812 M/L Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
5031367612358

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz