Dámský župan Fordville LN000768 Dle obrázku XS/S

Dámský župan Fordville LN000768 Dle obrázku XS/S

Dámský župan Fordville LN000768 Dle obrázku XS/S od našeho předního výrobce Fordville . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Dámský župan Fordville LN000768 Dle obrázku XS/S v akci za cenu 609 Kč

609 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Fordville LN000768 Dle obrázku XS/S.

Lehký kimono župánek s nenápadně všitými kapsami, zesílenou légou a 4cm širokým páskem ve stejné barvě a ze stejného materiálu. Materiál je 100% balvna, má výborné sací vlastnosti a využití jak na doma, tak i do wellness, lázní nebo na letní dovolenou.

Další vlastnosti: Barva Dle obrázku. Velikost XS/S. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Fordville LN000768 Dle obrázku XS/S
Výrobce:
SKU:
5031367603844

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz