Dámský župan Fordville LN000295 L/XL Bílá

Dámský župan Fordville LN000295 L/XL Bílá

Dámský župan Fordville LN000295 L/XL Bílá od našeho známého výrobce Fordville je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Dámský župan Fordville LN000295 L/XL Bílá levně za cenu 830 Kč

830 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Fordville LN000295 L/XL Bílá. Dámský luxusní župan značky Fordville v bílé barvě s módním lesklým panter potiskem dokrášlen černou paspulí v límci a po jeho délce. Lehký a vzdušný župánek má zavazování v pase a skrytě všité kaspičky v bocích. Župánek bude jistě ideálním dárkem pro všechny ženy i dívky.
Materiálové sožení: 87% polyester, 13% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Fordville LN000295 L/XL Bílá
Výrobce:
SKU:
10467-99073

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz