Dámský župan Fantasy Ofelie L Sv. modrá

Dámský župan Fantasy Ofelie L Sv. modrá

Dámský župan Fantasy Ofelie L Sv. modrá od spolehlivého výrobce Fantasy jde u nás právě teď pořídit výhodně. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Dámský župan Fantasy Ofelie L Sv. modrá , produkt koupíte ted u nás za 1535 Kč

1535 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Fantasy Ofelie L Sv. modrá.

Dámský krátký župan značky Fantasy. Župan je vyroben z velice jemného huňatého materiálu. Snadno se může stát Vašim výborným společníkem pro chladné večery. Župánek je dlouhý po kolena. Župan má boční kapsy a světle modrá barva je doplněna o šedé lemování. Na boční kapse je výšivka v podobě sovičky. Župan je české výroby. Koupí tohoto produktu podpoříte produkci českého oděvního průmyslu.

Materiálové složení: 100% PE

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Sv. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Fantasy Ofelie L Sv. modrá
Výrobce:
SKU:
8590858046487

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz