Dámský župan Fantasy KARIN L Korálová2

Dámský župan Fantasy KARIN L Korálová2

Dámský župan Fantasy KARIN L Korálová2 od společnosti s úžasnou pověstí Fantasy , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Dámský župan Fantasy KARIN L Korálová2 aktuálně za super cenu 1065 Kč

1065 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Fantasy KARIN L Korálová2. Dámský župánek značky Fantasy vyrobený z příjemného materiálu s šálovým límcem a se zavazováním v pase přiloženým páskem. Župánek má na předním díle pohodlné kapsy. Délka župánku je pod kolena. Klopy, kapsy a spodní lemy rukávu jsou ozdobně prošity.

Materiálové složení: 70% polyester, 30% viskóza.

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Korálová2. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Fantasy KARIN L Korálová2
Výrobce:
SKU:
5902135705490

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz