Dámský župan Dorota FR-299 L Starorůžová1

Dámský župan Dorota FR-299 L Starorůžová1

Dámský župan Dorota FR-299 L Starorůžová1 od výrobce s dlouholetou historií Dorota je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Dámský župan Dorota FR-299 L Starorůžová1 stojí u nás 1409 Kč

1409 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Dorota FR-299 L Starorůžová1.

Dámský župan značky Dorota. Župan je vyrobený z příjemného velurového materiálu, který Vás příjemně zahřeje. Župan má kapuci okolo kterého je našitý širší lem, který je po celé délce županu až ke spodní části. Na širším lemu je našité tenké bavlněné lemování s potiskem hvězdiček. Rukáv je ukončený manžetou ve stejné barvě jako je lem na stranách županu. Dámský župan má poutko na zavěšení. Má zapuštěné kapsy a pás na zavázání, který drží postranní poutka. Délku má do poloviny lýtek.

Materiálové složení: 80% bavlna, 20% polyester

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Starorůžová1. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Dorota FR-299 L Starorůžová1
Výrobce:
SKU:
5902135700372

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz