Dámský župan Dorota FR-289 M Modrá

Dámský župan Dorota FR-289 M Modrá

Dámský župan Dorota FR-289 M Modrá od přední značky Dorota je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Dámský župan Dorota FR-289 M Modrá v akci za cenu 1099 Kč

1099 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Dorota FR-289 M Modrá.

Dámský župan značky Dorota. Župan je bavlněný a je podšitý jemným fleesem, který Vás příjemně zahřeje, přitom župan není hamatný a dobře se nosí. Má kapuci, která je podšitá károvanou látkou. Tato látka je našitá i na okrajích rukávů, které se dají ohrnout a dělají je zdobné. Propínání je na zip. Kapsy jsou zapuštěné a obšité károvanou látkou. Spodní okraj dámského županu je ušitý do kulata a je lemovaný látkou.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Dorota FR-289 M Modrá
Výrobce:
SKU:
5902596203108

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz