Dámský župan Dorota FR-254 XXL Smetanová

Dámský župan Dorota FR-254 XXL Smetanová

Dámský župan Dorota FR-254 XXL Smetanová od výrobce Dorota je právě nyní na našich stránkách v akci. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Dámský župan Dorota FR-254 XXL Smetanová cenově vychází na 1079 Kč

1079 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Dorota FR-254 XXL Smetanová.

Dámský župan značky Dorota. Župan je lehký. Kolem krku a bočních stran županu je saténové lemování. Rukávy jsou osminové a jsou obšité saténovým páskem. Dámský župan má našité kapsy, které zdobí saténový pásek. Okolo pasu je opasek, který drží našité poutka.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Smetanová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Dorota FR-254 XXL Smetanová
Výrobce:
SKU:
5902135720165

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz