Dámský župan Dorota FR-220 2XL Purple

Dámský župan Dorota FR-220 2XL Purple

Dámský župan Dorota FR-220 2XL Purple od dodavatele s dlouholetou historií Dorota - zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Dámský župan Dorota FR-220 2XL Purple výhodně za cenu 1249 Kč

1249 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Dorota FR-220 2XL Purple.

Dámský župan značky Dorota. Župan je vyrobený z příjemného velurového materiálu. Okolo krku má širší límec na kterém je našitá krajka. Kapsy jsou našité a je na nich stejná krajka jako na límci a na rukávech okolo manžety. Kolem pasu je opasek na zavazování, který drží na přišitých poutkách. Dámský župan má délku po kolena.

Materiálové složení: 80% bavlna, 20% polyester

Další vlastnosti: Velikost 2XL. Barva Purple. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Dorota FR-220 2XL Purple
Výrobce:
SKU:
5902135724606

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz