Dámský župan Donna Miriam L Wine

Dámský župan Donna Miriam L Wine

Dámský župan Donna Miriam L Wine od výrobce DONNA , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Dámský župan Donna Miriam L Wine momentálně k dispozici za 1089 Kč

1089 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Donna Miriam L Wine.

Dámský župan značky Donna. Župan má v přední části našitou krajkovou légu. Rukávy jsou 3/4 a jsou ukončené pružnou krajkou. Okolo pasu má silnější šňůrku na uvázání, která drží na přišitých poutkách. Kapsy má našité. Má našité poutko na pověšení.

Materiálové složení: 90% viskóza, 5% elastan, 5% polyamid

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Wine. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Donna Miriam L Wine
Výrobce:
SKU:
16765-168975

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz