Dámský župan DONNA Ivana XL Černá

Dámský župan DONNA Ivana XL Černá

Dámský župan DONNA Ivana XL Černá od značky DONNA je k dostání výhodně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Dámský župan DONNA Ivana XL Černá levně za 1130 Kč

1130 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan DONNA Ivana XL Černá.

Dámský elegantní a romantický župánek s 3/4 rukávy pro všechny příležitosti. Hledáte elegantní župánek pro sebe, nebo krásný dáreček pro Vaše blízké? Župánkem Ivana jistě neurazíte. Jeho materiál je jemňounký a velmi příjemný. V pase je na zavazování páskem. Na rukávech je aplikována jemná, elastická, průsvitná krajka. Na bocích jsou všity kapsičky. Župan je vyroben z viskózy, takže pohladí vaše tělo dokonalou jemností. Viskóza je celulózové vlákno, které se vyrábí už od 19. století jako náhražka hedvábí. Materiál z viskózy je hladký, jemný, splývavý, nežmolkuje se a netvoří se statická elektřina...

Materiálové složení: 90% viskoza, 5% polyamid, 5% elastan.

Další vlastnosti: Velikost XL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan DONNA Ivana XL Černá
Výrobce:
SKU:
14889-149689

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz