Dámský župan Cotonella DDC620 L Starorůžová1

Dámský župan Cotonella DDC620 L Starorůžová1

Dámský župan Cotonella DDC620 L Starorůžová1 od společnosti se zárukou kvality Cotonella je u nás za výhodnou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Dámský župan Cotonella DDC620 L Starorůžová1 výhodně za skvělou cenu 1159 Kč

1159 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Cotonella DDC620 L Starorůžová1.

Dámský župánek Cotonella z hřejivého materiálu. Župánek má délku ke kolínkům a zapíná se na zip.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Starorůžová1. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Cotonella DDC620 L Starorůžová1
Výrobce:
SKU:
16900-169705

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz