Dámský župan Cocodream 626669 L Bílá

Dámský župan Cocodream 626669 L Bílá

Dámský župan Cocodream 626669 L Bílá od skvělého a známého výrobce Cocodream , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Dámský župan Cocodream 626669 L Bílá momentálně k dispozici za 619 Kč

619 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Cocodream 626669 L Bílá.

Lehký kimono župánek s našitými kapsami, zesílenou légou dvojitě šitou ze stejného materiálu. Má výborné sací vlastnosti a využití jak na doma, tak i do wellness, lázní nebo na letní dovolenou. Župan má vnitřní tenké šňůrky na zavázání, aby Vám župánek dobře držel a nedošlo k neočekávanému faux-pas.

Materiálové složení: 100% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Cocodream 626669 L Bílá
Výrobce:
SKU:
15298-152557

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz