Dámský župan Camelie - Anais S Černá

Dámský župan Camelie - Anais S Černá

Dámský župan Camelie - Anais S Černá od této přední společnosti Anais je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Dámský župan Camelie - Anais S Černá v současnosti za 995 Kč

995 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Camelie - Anais S Černá.  Svůdné potěšení kterému nelze odolat. Kombinace jemného tylu a složité výšivky.Šněrovací spona na přední straně.
Vyrobené z nejvyšší kvalitní tkaniny (80% nylon, 20% elastan).
Velikost: S, M, L, XL
 

Další vlastnosti: Velikost S. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Camelie - Anais S Černá
Výrobce:
SKU:
1210002526821

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz