Dámský župan Babella Sabrina L Starorůžová1

Dámský župan Babella Sabrina L Starorůžová1

Dámský župan Babella Sabrina L Starorůžová1 od výrobce se skvělou pověstí Babella je právě nyní na našich stránkách v akci. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Dámský župan Babella Sabrina L Starorůžová1 výhodně za cenu 945 Kč

945 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Babella Sabrina L Starorůžová1. Dámský zavinovací župánek značky Babella vyrobený z vysokého podílu viskózy, čímž je dokonale jemný, hladký a příjemný při nošení. Rukávy lehce sahají pod ramena a jsou ukončeny širší saténovou stuhou. Délka je pod zadek a v pase je saténový pásek na zavazování. Župánek je dodáván v dárkové krabičce. Materiálové složení: 96% viskóza, 6% elastan.

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Starorůžová1. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Babella Sabrina L Starorůžová1
Výrobce:
SKU:
10802-101364

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz