Dámský župan Babella Rose M Dle obrázku

Dámský župan Babella Rose M Dle obrázku

Dámský župan Babella Rose M Dle obrázku od spolehlivé značky Babella je k dispizici za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Dámský župan Babella Rose M Dle obrázku cenově vychází na 752 Kč

752 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Babella Rose M Dle obrázku.

Půvabný dámský župánek značky Babella je díky zvolenému jemnému saténu velmi pohodlný a příjemný na těle. Má romantický potisk růží, je černě lemován, v pase se dá stáhnout černým saténovým páskem. Má krátký rukáv zajímavého střihu a délku do půl stehen. Ideálně lze dokombinovat se saténovou noční košilkou Poppy ve stejném designu.

Materiálové složení: 94% polyester, 6% elastan

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Dle obrázku. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Babella Rose M Dle obrázku
Výrobce:
SKU:
5901769576094

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz