Dámský župan Babella Julietta M Starorůžová1

Dámský župan Babella Julietta M Starorůžová1

Dámský župan Babella Julietta M Starorůžová1 od kvalitní společnosti Babella lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Dámský župan Babella Julietta M Starorůžová1 ve výhodné ceně 956 Kč

956 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Babella Julietta M Starorůžová1.

Lehký dámský župánek od oblíbené značky Babella v pudrové bavě je vyrobený z příjemného lehkého materiálu, má krátký rukáv s transparentní černou aplikací, v pase je pásek na stahování a délka do půl stehen.

Ideálně lze kombinovat s dámskou košilkou Ariana nebo Taylor ve stejném designu.

Materiálové složení: 94% viskóza, 6% elastan

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Starorůžová1. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Babella Julietta M Starorůžová1
Výrobce:
SKU:
5901769734791

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz