Dámský župan Babella Arlena M Černá

Dámský župan Babella Arlena M Černá

Dámský župan Babella Arlena M Černá od tohoto předního výrobce Babella . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Dámský župan Babella Arlena M Černá v akci za cenu 915 Kč

915 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Babella Arlena M Černá.

Dámský lehký župánek značky Babella vyrobený z velmi příjemného viskózového materiálu v kombinaci hladké látky a krásně dekorované krajky ve výstřihu a na spodním okraji tříčtvrtečních rukávků. Délka župánku je do půlky stehen. V pase je pásek na zavazování. Župánek je dodáván v dárkové krabičce.

Materiálové složení: 94% viskoza, 6% elastan.

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Babella Arlena M Černá
Výrobce:
SKU:
5901769730144

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz