Dámský župan Babella Allison L Černá

Dámský župan Babella Allison L Černá

Dámský župan Babella Allison L Černá od známé společnosti Babella - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Dámský župan Babella Allison L Černá - nyní pořídíte za 1029 Kč

1029 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Babella Allison L Černá.

Dámský sexy župánek od značky Babella. Lehký župánek je v délce nad kolínka a je kombinovaný s jemnou kraječkou .

Materiálové složení: 86% viskoza, 10% polyamid, 4% elastan

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Babella Allison L Černá
Výrobce:
SKU:
5901769580190

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz