Dámské kimono Guess O92X03 L Červená

Dámské kimono Guess O92X03 L Červená

Dámské kimono Guess O92X03 L Červená od značky Guess lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Dámské kimono Guess O92X03 L Červená , zboží pořídíte ted u nás za 1452 Kč

1452 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámské kimono Guess O92X03 L Červená. Luxusní kimono japonského stylu skloubené se sportovním vzhledem v uhrančivě červené barvě od značky Guess. Chceš zaujmout? Okouzli Tvého přítele jemným a lehkým kimonem kratšího střihu. V pase je pásek na zavazování a na zadním dílu jsou napisy a značka GUESS. Bon week-end by Guess.
Materiálové složení: 100% polyester.

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámské kimono Guess O92X03 L Červená
Výrobce:
SKU:
7613402716740

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz