Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s retro autíčky - 98 cm

Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s retro autíčky - 98 cm

Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s retro autíčky - 98 cm od značky Chráněné dílny AVE Strážnice je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s retro autíčky - 98 cm momentálně k dispozici za 345 Kč

345 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s retro autíčky - 98 cm. Dětské pyžamo s retro autíčky - 98 cm od výrobce Chráněné dílny AVE Strážnice. Produkt je skladem.

Další vlastnosti: Vhodný na potisk ne. Roční období jaro, podzim, zima. Pohlaví dětské. Materiál 95% bavlna / 5% elastan. Distribuce CZ. Varianta 98 cm. Barva šedá, žlutá. Velikost 98 cm. . . . . . . . . . . . .

Název:
Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s retro autíčky - 98 cm
SKU:
P237140

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz