Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s pavoučky - 104 cm

Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s pavoučky - 104 cm

Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s pavoučky - 104 cm od skvělého a známého výrobce Chráněné dílny AVE Strážnice je právě teď za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s pavoučky - 104 cm právě nyní za bezkonkurenční cenu 345 Kč

345 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s pavoučky - 104 cm. Dětské pyžamo s pavoučky - 104 cm od výrobce Chráněné dílny AVE Strážnice. Produkt je skladem.

Další vlastnosti: Vhodný na potisk ne. Roční období jaro, podzim, zima. Pohlaví dětské. Materiál 95% bavlna / 5% elastan. Distribuce CZ. Varianta 104 cm. Barva šedá, růžová. Velikost 104 cm. . . . . . . . . . . . .

Název:
Chráněné dílny AVE Strážnice Dětské pyžamo s pavoučky - 104 cm
SKU:
P237147

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz