CARBOTEX Osuška L.O.L. Surprise Pool Party

CARBOTEX Osuška L.O.L. Surprise Pool Party, 70 x 140 cm

CARBOTEX Osuška L.O.L. Surprise Pool Party, 70 x 140 cm od značky se skvělou pověstí 4Home je k dispizici za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. CARBOTEX Osuška L.O.L. Surprise Pool Party, 70 x 140 cm výhodně za 239 Kč

239 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

CARBOTEX Osuška L.O.L. Surprise Pool Party, 70 x 140 cm. Pořiďte svým dětem tuto krásnou osušku, která bude dělat radost v koupelně i u vody. Osušku mohou použít u bazénu i v létě na pláži a dopřát si tak maximální pohodlí po koupeli i při relaxaci. Osuška je vyrobena z příjemné bavlny s výbornou savostí.

Další vlastnosti: Barva růžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
CARBOTEX Osuška L.O.L. Surprise Pool Party, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
5902689442346

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz