CARBOTEX Osuška AC/DC Black Ice

CARBOTEX Osuška AC/DC Black Ice, 70 x 140 cm

CARBOTEX Osuška AC/DC Black Ice, 70 x 140 cm od společnosti s předním postavením na trhu 4Home je právě teď za super cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. CARBOTEX Osuška AC/DC Black Ice, 70 x 140 cm stojí u nás 299 Kč

299 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

CARBOTEX Osuška AC/DC Black Ice, 70 x 140 cm. Pořiďte svým dětem tuto krásnou osušku, která bude dělat radost v koupelně i u vody. Osušku mohou použít u bazénu i v létě na pláži a dopřát si tak maximální pohodlí po koupeli i při relaxaci. Osuška je vyrobena z příjemné bavlny s výbornou savostí.

Další vlastnosti: Barva červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
CARBOTEX Osuška AC/DC Black Ice, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
5902689443312

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz