Carbotex Dětský ručník Batman

Carbotex Dětský ručník Batman, 30 x 50 cm

Carbotex Dětský ručník Batman, 30 x 50 cm od značky 4Home , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Carbotex Dětský ručník Batman, 30 x 50 cm na našich stránkách za 79 Kč

79 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Carbotex Dětský ručník Batman, 30 x 50 cm. Dětský ručník s oblíbeným seriálovým hrdinou je vyroben z velmi příjemného materiálu ze 100% přírodní bavlny. Praktický malý dětský ručníček budete potřebovat nejen doma po umytí rukou a čištění zoubků, vyžadují jej i ve školách a školkách. Při cestování nezabere téměř žádné místo. S oblíbeným ručníkem si dítě lépe zvyká na běžnou denní hygienu.

Další vlastnosti: Barva černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Carbotex Dětský ručník Batman, 30 x 50 cm
Výrobce:
SKU:
5902689446627

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz