Bellatex Ručník Vlnka fialová

Bellatex Ručník Vlnka fialová

Bellatex Ručník Vlnka fialová od tohoto předního výrobce 4Home je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Bellatex Ručník Vlnka fialová právě teď za cenu 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Ručník Vlnka fialová. Krásný froté ručník Vlnka s vysokou gramáži. Ručník je vyroben z příjemného froté materiálu. Má dobrou savost, není náročný na údržbu a rychle schne. Dopřejte si maximální pohodlí po koupeli.

Další vlastnosti: Velikost 50 x 100 cm. Barva fialová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Ručník Vlnka fialová
Výrobce:
SKU:
8592325037981

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz