Bellatex Ručník Kamilka Proužek tmavě zelená

Bellatex Ručník Kamilka Proužek tmavě zelená, 50 x 100 cm

Bellatex Ručník Kamilka Proužek tmavě zelená, 50 x 100 cm od značky s dobrým jménem 4Home je k dostání online za výhodnout cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Bellatex Ručník Kamilka Proužek tmavě zelená, 50 x 100 cm , produkt koupíte ted u nás za 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Ručník Kamilka Proužek tmavě zelená, 50 x 100 cm. Krása je i v jednoduchosti. Hebký, jednobarevný nadýchaný a dobře sající ručník z kolekce Proužek, který se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Ručník rychle schne a jejich dotek bude hýčkat vaší pokožku.

Další vlastnosti: Velikost 50 x 100 cm. Barva zelená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Ručník Kamilka Proužek tmavě zelená, 50 x 100 cm
Výrobce:
SKU:
8592325005522

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz