Bellatex Ručník Froté Mozaika tmavě šedá

Bellatex Ručník Froté Mozaika tmavě šedá, 50 x 100 cm

Bellatex Ručník Froté Mozaika tmavě šedá, 50 x 100 cm od skvělé značky 4Home jde u nás právě teď pořídit výhodně. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Bellatex Ručník Froté Mozaika tmavě šedá, 50 x 100 cm - nyní můžete mít za 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Ručník Froté Mozaika tmavě šedá, 50 x 100 cm. Froté ručník je velmi savý a příjemný na dotek. Je vyráběný ve vysoké gramáži z příjemné bavlny. Vyrobeno v České republice.

Další vlastnosti: Velikost 50 x 100 cm. Barva šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Ručník Froté Mozaika tmavě šedá, 50 x 100 cm
Výrobce:
SKU:
8592325078380

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz