Bellatex Osuška pro miminka s kapuckou bílá

Bellatex Osuška pro miminka s kapuckou bílá, 80 x 80 cm

Bellatex Osuška pro miminka s kapuckou bílá, 80 x 80 cm od této spolehlivé značky 4Home je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Bellatex Osuška pro miminka s kapuckou bílá, 80 x 80 cm - zboží máme ted u nás za 349 Kč

349 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Osuška pro miminka s kapuckou bílá, 80 x 80 cm. Dětská froté osuška s praktickou kapuckou pro zabalení dětí po koupeli. Osuška je výborně savá a jemná k dětské pokožce.

Další vlastnosti: Barva bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Osuška pro miminka s kapuckou bílá, 80 x 80 cm
Výrobce:
SKU:
8592325072784

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz