Bellatex Osuška Kamilka Proužek černá

Bellatex Osuška Kamilka Proužek černá

Bellatex Osuška Kamilka Proužek černá od značky s dlouholetou tradicí 4Home lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Bellatex Osuška Kamilka Proužek černá - nyní získáte od 299 Kč

299 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Osuška Kamilka Proužek černá. Krása je i v jednoduchosti. Hebká jednobarevná, nadýchaná a dobře sající osuška z kolekce Proužek, která se postará o vaše pohodlí kdekoli u vody i ve vaší koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Navíc rychle schne a jejich dotek bude hýčkat vaší pokožku.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Osuška Kamilka Proužek černá
Výrobce:
SKU:
8592325029245

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz