Bellatex Osuška Froté Mozaika tmavě šedá

Bellatex Osuška Froté Mozaika tmavě šedá, 70 x 140 cm

Bellatex Osuška Froté Mozaika tmavě šedá, 70 x 140 cm od dodavatele se skvělou pověstí 4Home je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Bellatex Osuška Froté Mozaika tmavě šedá, 70 x 140 cm aktuálně výhodně za 369 Kč

369 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Osuška Froté Mozaika tmavě šedá, 70 x 140 cm. Froté osuška je velmi savá a příjemná na dotek. Je vyráběná ve vysoké gramáži z příjemné bavlny. Vyrobeno v České republice.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Osuška Froté Mozaika tmavě šedá, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8592325078458

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz