Bellatex Froté žínka Modrá

Bellatex Froté žínka Modrá

Bellatex Froté žínka Modrá od spolehlivé značky 4Home - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Bellatex Froté žínka Modrá aktuálně výhodně za 99 Kč

99 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Froté žínka Modrá. Dobře absorpční měkoučká žínka, která je vhodná pro celou rodinu. Z veliké škály barev si zaručeně vybere každý tu svoji. Nedoporučujeme používat aviváž, která snižuje savost.

Další vlastnosti: Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Froté žínka Modrá
Výrobce:
SKU:
8592325025551

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz