Bellatex Froté ručník Řecká kolekce sv.modrá

Bellatex Froté ručník Řecká kolekce sv.modrá, 50 x 100 cm

Bellatex Froté ručník Řecká kolekce sv.modrá, 50 x 100 cm od značky s dobrým jménem 4Home lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Bellatex Froté ručník Řecká kolekce sv.modrá, 50 x 100 cm v akci za cenu 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Froté ručník Řecká kolekce sv.modrá, 50 x 100 cm. Chtěli byste mít koupelnu jako ve starověkém Řecku? Tento ručník má vzory inspirované touto starobylou, avšak vyspělou civilizací. Má vysokou gramáž a je vyrobený z příjemného froté materiálu. Ten se vyznačuje vynikající savostí, rychle schne a je nenáročný na údržbu.

Další vlastnosti: Velikost 50 x 100 cm. Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Froté ručník Řecká kolekce sv.modrá, 50 x 100 cm
Výrobce:
SKU:
8592325054452

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz