Bellatex Froté osuška Řecká kolekce tm.šedá

Bellatex Froté osuška Řecká kolekce tm.šedá

Bellatex Froté osuška Řecká kolekce tm.šedá od skvělé a známé značky 4Home je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Bellatex Froté osuška Řecká kolekce tm.šedá - zboží máme ted u nás za 359 Kč

359 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Froté osuška Řecká kolekce tm.šedá. Chtěli byste mít koupelnu jako ve starověkém Řecku? Tato osuška má vzory inspirované touto starobylou, avšak vyspělou civilizací. Má vysokou gramáž a je vyrobená z příjemného froté materiálu. Ten se vyznačuje vynikající savostí, rychle schne a je nenáročný na údržbu.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Froté osuška Řecká kolekce tm.šedá
Výrobce:
SKU:
8592325054568

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz