Bellatex Froté osuška Řecká kolekce šedomodrá

Bellatex Froté osuška Řecká kolekce šedomodrá, 70 x 140 cm

Bellatex Froté osuška Řecká kolekce šedomodrá, 70 x 140 cm zboží dodává 4Home je k dostání teď opravdu levně. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Bellatex Froté osuška Řecká kolekce šedomodrá, 70 x 140 cm ve výhodné slevě 369 Kč

369 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bellatex Froté osuška Řecká kolekce šedomodrá, 70 x 140 cm. Chtěli byste mít koupelnu jako ve starověkém Řecku? Tato osuška má vzory inspirované touto starobylou, avšak vyspělou civilizací. Má vysokou gramáž a je vyrobená z příjemného froté materiálu. Ten se vyznačuje vynikající savostí, rychle schne a je nenáročný na údržbu.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bellatex Froté osuška Řecká kolekce šedomodrá, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8592325054551

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz